* Допустимі міста...
вул. Велика Васильківська, 66Б, м.Київ, 01034
тел:    +380 44 362-00-92
e-mail: zipex@zipex.com.ua
zipex.com.ua В© 2007
Всі права захищено | Умови використання

 
  Пропонуємо аутсортинг! -2008-12-02

Пропонуємо аутсортинг!

Займіться, врешті, роботою, доставку здійснить «Зіпекс». Все більше компаній в Україні передають функції своїх підрозділів обслуговування (ІТ, бухгалтерський, податковий, управлінський облік, логістика) на аутсортинг (аутсорсинг). Принцип аутсортингу – «залишаю собі тільки те, що можу робити краще за інших, передаю зовнішньому виконавцеві те, що він робить краще за інших».

Наша мета - надати Вам можливість сконцентруватись на основному напрямку Вашої роботи. Вирішення всіх питань, які пов’язані з доставкою будь-яких Ваших відправлень, ми беремо на себе. Довіртесь професіоналам – і Ви будете у виграші!

Переваги аутсортингу:
  • Скорочення часу на реалізацію проекту.
  • Зменшення поточних витрат на наймання персоналу, його заробітну плату, на покращення взаємодії між підрозділами, на оплату послуг субпідрядників.
  • Поділ відповідальності за досягнення мети.
  • Зниження ризиків, що досягається насамперед за рахунок залучення команди професіоналів вузького профілю та «стороннього погляду», не заангажованого посадовою залежністю.

Примітка: Назва аутсортинг (outsourcing) походить від англійського outsourse – зовнішній ресурс. Отже, аутсортинг – це спосіб оптимізації діяльності компанії за рахунок концентрації зусиль на здійсненні основних видів діяльності та передачі виконання певних видів робіт(послуг) спеціалізованим організаціям на засадах договору з відповідним скороченням персоналу компанії.

  E-mail: zipex@zipex.com.ua